Wczytuję dane...

Puzzle Educa

Puzzle Educa są produktem hiszpańskiej firmy Educa Borras S.A., która istnieje na rynku od roku 1894. Aktualnie różne zabawki (m.in. puzzle) tej firmy są obecne w ponad 75 krajach świata. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja puzzli z malarstwem hiszpańskich mistrzów.

Marka Educa to gwarancja jakości . Jakość jest jednym z kluczowych atrybutów, które konsumenci kojarzą z produktami tej firmy. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach w Barcelonie . Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa i jakości oraz są produkowane z najwyższej jakości odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców .

 Educa to perfekcyjna jakość, różnorodne kształty, idealnie pasujące do siebie elementy, ekskluzywny anty-refleksyjny papier. Wszystkie puzzle EDUCA od 500 do 2000 elementów zawierają w pudełku elementy układanki oraz torebkę z sypkim klejem. Klej służy do czasowego sklejenia elementów tzn. w razie potrzeby można je delikatnie rozdzielić. Dla wszystkich puzzli od 500 elementów producent wysyła brakujący element ( jeśli dane puzzle posiada w ofercie ) do domu klienta. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie www.educaborras.com i wskazać brakujący element.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów