Wczytuję dane...

Puzzle Schmidt

Schmidt Spiele to niemiecki wydawca szerokiej gamy gier i puzzli.
Firma założona przez Josef Friedricha w 1907 roku, to jedna z najstarszych marek na niemieckim rynku zabawek, zawsze na czasie.
W asortymencie Schmidt Spiele znajdziesz ekscytujące układanki w wielu motywach.

Puzzle firmy Schmidt produkowane są w rozmiarach: 500,1000, 1500, 2000, 3000, 6000 i 12000 elementów. Specjalnością niemieckiego producenta są puzzle z tysiącem elementów. Wśród najbardziej znanych serii znajdują się: Schimmel, Childrens World, Gilda Belin, Steve Sundram, Mystery, Wild Horse i Ciro Marchetti.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu.

IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA - dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.

DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW - zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.

SPECJALNY MATOWY LAKIER - puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.

STRUKTURA PŁÓTNA - najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.

WYJĄTKOWE WZORY -wyszukane oraz niespotykane wzory i motywy. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.

PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ - puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą "nierozerwalną" całość.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów